V bratislavskej nemocnici zažila mladá mamička skutočný šok. Doktorovi končila podľa jej slov pracovná doba, a tak neprijal iba 5-mesačného chlapčeka s viditeľným kožným problémom. Zhrozená žena odkazuje: Nenecháme to len tak!

Predstava chorého bábätka, ktorému vlastná matka nedokáže pomôcť, je desivá. O podobnú skúsenosť sa podelila na sociálnej sieti Facebook žena s iba 5-mesačným chlapčekom. Mamička opisuje udalosť so synom, ktorého na urgente poslala doktorka na príjem.

„Prišiel pán doktor, ktorý dieťa vyšetril a rozhodol sa, že stav dieťaťa nie je na príjem. Tak sme sa ho opýtali, prečo ho teda neprijal, nech nám to vysvetlí. Odpoveď –  počkáme cez víkend, či sa to nezlepší, a keď nie, tak v pondelok ráno máme prísť do kožnej ambulancie na Kramáre. No nakoniec z toho vysvitlo, že príjmy sa robia len do 12.00 cez víkend, čo my sme, samozrejme, nevedeli a pánovi doktorovi skončila pracovná doba o 12.00 a my sme si dovolili ho otravovať o 12.10, tak sa rozhodol, že ho nepríjme, obliekol sa a odišiel domov,“ opisuje udalosť nahnevaná mamička na sociálnej sieti.

Doc. MUDr. Dušan Buchvald, PhD., prednosta kožného oddelenia na bratislavských Kramároch, poskytol pre redakciu Hitky exkluzívne vyjadrenie: „Chlapček prišiel v sobotu po skončení ústavnej pohotovostnej služby. Napriek tomu, že ja som tu už nemusel byť, som chlapčeka ošetril a objednali sme dieťa na kontrolu na pondelok,“ uviedol, pričom sa má jednať o chronickú záležitosť, ktorou dieťa trpí dlhodobo.

Šokujúce fotografie bábätka môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Nekŕmte nás odpadom