Dušan Pašek ml. (34) kedysi tvoril zamilovaný pár s Miriam Kalisovou (33), no ich vzťah je dnes už len bledou spomienkou. Pred pár týždňami sa športovec pochválil na Instagrame čerstvým vzťahom s mladučkou misskou Dominikou Grecovou (20). Používa na krásku rovnaké ťahy, ako kedysi na moderátorku?

Dušan Pašek ml. má v šoubiznise povesť lámača ženských sŕdc. Keď sa však dali dokopy s moderátorkou Mirkou Kalisovou, zdalo sa, že sa konečne zamiloval až po uši a ich láska tentokrát vydrží. Žiaľ, napokon sa cesty zaľúbencov rozišli a obidvaja potvrdili rozchod.

Najnovšie sa bývalý hokejista prezentuje čerstvým vzťahom s mladučkou misskou Dominikou Grecovou (20), ktorá získala korunku krásy v roku 2018. Aj keď svoj vzťah spočiatku zapierali, teraz sa na sociálnej sieti k sebe hrdo túlia.

Pozornému oku fanúšikov však iste neunikne detail, ktorý nemožno prehliadnuť. Pašek novú známosť zobral na zápas svojho obľúbeného Realu Madrid a dievčina si zapózovala na futbalovom štadióne. Takmer rovnaké fotky mala pritom svojho času aj Kalisová, ktorú Pašek brával na rovnaké akcie. Žeby skúšal na missku rovnaké ťahy, ako kedysi na moderátorku?

Grecová pózuje na štadióne rovnako, ako kedysi Kalisová
Mladučká kráska je novým priateľom očarená
Kedysi sa Pašek usmieval po boku moderátorky

Zdroj │ Foto: Instagram