Moderátor Martin “Sajfa” Cifra otvorene povedal, čo si myslí o relácii Vila Rozborila. Servítku si pred ústa rozhodne nedával. 

[sociallocker]Rozboril sa už roky venuje relácii, kde ľuďom plní sny. Najskôr mal takýto projekt na Markíze, už dlhšie je však tvárou televízie JOJ s reláciou V siedmom nebi. Charakter relácie je však stále rovnaký. Množstvo ľudí Rozborila miluje a obdivuje za to, čo robí. Zvyšku sa však nepáči spôsob akým to robí. A k týmto ľuďom zrejme patrí aj Sajfa. Alebo je to iba konkurenčný boj?

Sajfa bude plniť želania deťom

Sajfa je totiž najnovšie moderátorom relácie s podobným cieľom v RTVS. Úvodná časť odštartovala 15.októbra. “Výnimočný strom. Rastú na ňom želania, ktoré chcú deti plniť svojim blízkym,” predstavuje svoj nový projekt televízia. Sajfa však pri predstavovaní zašiel poriadne ďaleko a neváhal pri tom použiť tvrdé slová na adresu Rozborila. “Robil som už v TV všeličo, ale za týmto si fakt stojím,” začal moderátor bežne. Potom to však prišlo. “Žiaden Vilo R. Nebojte sa. Čistá emócia. Žiadne vydieračky,” dodal Sajfa. Aj keď neuviedol celé meno, každému je jasné, na koho pri tom narážal.

[poll id=”46″]

Zdroj/Foto: Instagram, Facebook
[/sociallocker]