Polícia v pondelok (27. septembra) zadržala pätnásť ľudí z dôvodu podozrenia o ich nelegálnej drogovej činnosti. V putách skončil okrem iných aj bývalý reprezentant v džude, ktorý bol už za podobný čin stíhaný. Polícia tento raz odviedla i slovenskú influencerku Zuzanu Strausz Plačkovú s manželom Reném.

Zuzana sa na sociálnej sieti nehlási už viac ako 24 hodín, čo je pre slovenskú milionárku skutočne neštandardnou zmenou. Polícia ju v skorých ranných hodinách odviedla na výsluch a pred kamerami sľúbila, že sa k situácii vyjadrí na svojom instagramovom profile. Ako sa však zdá, telefón stále nemá k dispozícii.

Čo sa bude teraz diať? Zuzana by podľa poriadku mala putovať priamo na výsluch, kde sa rozhodne, či ju obvinia alebo nie. Ak bude obvinená, môže byť vyšetrovaná na slobode, pokiaľ vyšetrovatelia nepodajú návrh na väzbu.

Prípadná väzba by mala trvať 48 hodín, pri závažnom zločine sa môže navýšiť na 72 hodín. Ak po prvotom výsluchu nebude obvinená a pustia ju na slobodu, môže zostať podozrivou a vyšetrovanou na slobode.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: tvnoviny.sk, IG/queen.plackova