Farma 12 je naozaj jedinečná vo viacerých smeroch. Súťažiaci sú počas tohto ročníka uvoľnení a nemajú zábrany urobiť čokoľvek, na čo majú chuť. Po intímnych scénkach Vlada a Evy prišlo na rad aj oblizovanie bradaviek priamo pred kamerami.

Na Farme dostali odviazaní súťažiaci od hospodára Martina za úlohu vzájomne sa pomaľovať jedlými farbami. Už z názvu neobvyklej disciplíny bolo jasné, že toto neskončí len pri maľovaní. Niektoré odvážne dvojice sa tak odhodlali priamo pred kamerami k intímnym činnostiam.

Eva Lipovská a Vladislav Nikolayev si padli do oka už dávnejšie a dôkazom toho bola nedávna akcia vo vírivke. Blondínka a ženáč, ktorý má údajne od manželky povolený jeden románik na Farme, sa oddávali vášnivým bozkom a napokon prišlo aj na dotyky pŕs a Evine obnaženie sa pred celým Slovenskom. Hoci sa Vlado najnovšie zakukal aj do zadanej Aničky, zdá sa, že Eva je stále jeho favoritkou.

Po maľovaní totiž prišlo aj na oblizovanie farieb z tela a Eva, ktorá prekvapuje čoraz viac, sa za skandovania kolegov odhodlala k nečakanej akcií. Na kamere začala ozlomkrky cucať Vladovu bradavku a ten napokon neskrýval nadšenie. Tento večer totiž označil za vynikajúci. Niet sa čomu čudovať, Vladovi sa totiž podarilo obliznúť aj Xéniu či Aničku, kým Katka jeho jazyku utiekla.

Evu, ktorá oblizuje Vladovu bradavku, uvidíte >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: Televízia Markíza