Redaktor televízie Markíza, Viktor Vincze, je momentálne šťastne zasnúbený. Po polročnom vzťahu s Adelou Banášovou vykonal odvážny krok a pred celým Slovenskom požiadal svoju nežnú polovičku o ruku. Všetko je ako z rozprávky, no Viktorove predstavy o veľkom dni neboli vždy rovnaké!

Nie je žiadnym tajomstvom, že Viktor Vincze má rád zmysel pre humor a žartíky si nenecháva len pre seba, ale často s nimi vyrukuje aj na svoju priateľku. Tak sa stalo aj pred rokom, keď ešte bývalej priateľke Eve Cisíkovej na kolene ponúkol škatuľku, v ktorej sa namiesto prsteňa ukrýval bonbón.

Viktor Vincze a falošné zásnubyRozhovor, ktorý ale neskôr prebehol s novinárkou Nového času, bol pomerne prekvapivý. Keďže so svojou vtedajšou partnerkou tvorili pár už 4 roky, Viktor sa netajil tým, že by sa s ňou skutočne neváhal zasnúbiť. Keď sa však novinárka opýtala, na kedy svoj Deň D plánuje, Viktor prekvapil nečakanou odpoveďou. “A toto sa jej pýtam pravidelne, že kedy ma konečne požiada,” zaznelo z moderátorových úst.

Viktor Vincze a jeho bývalá priateľka, Eva Cisíková
Viktor Vincze a Eva Cisíková

“Prečo takéto ťarchy majú byť na pleciach mužov?” Komentoval zaľúbený Viktor. “Ja by som sa tiež rád možno rozplakal, alebo dostal prsteň. Neviem síce, či by som ho nosil, taký dievčenský prsteň, ale proste mohlo by to byť určite zaujímavé…” Viktorove predstavy o zásnubách teda boli v tom čase úplne iné ako tie, ktorých sme boli svedkami v Teleráne. Zároveň je však prekvapujúce, že sa so svojou bývalo priateľkou rozišli v júli minulého roka, teda len pár mesiacov po vyslovení jeho odvážnych nápadov.

Viktor Vincze a Adela Banášová
Viktor Vincze a Adela Banášová

Ktovie, či svoje nekonvenčné predstavy predostrel Viktor aj Adele. Možno sa len zľakol, že by mu mohla ujsť a tak sa radšej rýchlo, a pred očami tisícok divákov poistil.

Zdroj: Tivi.cas.sk | Foto: Instagram, Facebook