Martin Jakubec sa už dlhšiu dobu obúva do verejne známych tvárí, a dokonca sa začal pravidelne objavovať v novej internetovej relácii Módny žurnál s Jakubcom. Najnovšie zverejnil krutú stávku, v ktorej zaplatí 10-tisíc eur, ak sa Rytmus a Jasmina…

Martin Jakubec znova vystrkuje rožky! Potom, čo sa pravidelne obúva do verejne známych tvárí slovenského šoubiznisu, ešte pritvrdil. Nedávno si pritom rýpol do Zuzany Plačkovej, a dokonca neváhal pochovať ani Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú so Sajfom po katastrofe na Srí Lanke.

Najnovšie speváka pobúrila honosná svadba Rytmusa a Jasminy a na svojom Instagrame ju označil za „najhoršiu“ a „hnus“. To však nie je všetko! Jakubec očividne nie je fanúšikom tejto zamilovanej dvojice, a hoci si mladomanželia len v sobotu navliekli prstienky a sľúbili vernosť na celý život, spevák šlágrov im už vystrojil rozvod.

Na sociálnej sieti zverejnil stávku, v ktorej zaplatí 10-tisíc eur, ak sa Rytmus s Jasminou do dvoch rokov nerozvedú: „My (s Božankou, pozn. red.) sme to pochopili hneď po 2 mesiacoch, že k sebe nepatríme. Radšej jeden rozchod, ako jeden nevydarený sobotný deň v Pezinku. Oni sú jednoduchí a umelí. Dávame im 2 roky spolu a potom sa pozabíjajú od nenávisti. Dávam stávku do placu 10-tis. eur ak sa pomýlim,“ vyjadril krutú prognózu.

Zdroj │ Foto: Instagram/martinjakubec_official, rytmusking