Legendárna konzerva polotovaru na špagety nechýbala istého času azda v žiadnej domácnosti. Dnešná uponáhľaná doba čoraz častejšie núti domáce gazdinky siahnuť po jednoduchej forme večere, a aj keď sa príprava známeho pokrmu môže zdať bezproblémovou, zákazníčka a spotrebiteľka tejto dobroty zažila šok. 

Zákazníčka obchodného domu v Galante sa radí medzi poctivé domáce gazdinky. Čerstvé pokrmy varí pre svoju 5-ročnú dcérku takmer každý deň, avšak vo výnimočných situáciách sa jej stane, že siahne po polotovare. Tentokrát pripravila známu pochutinu z konzervy na špagety.

Táto voľba sa jej však mohla stať osudnou! „Dcéra začala jesť a zrazu vypľula pred mojimi očami tento kus drôtu. Keď som to zbadala, skoro som odpadla. Pevne verím, že sa jej ešte predtým nepodarilo nič také prehltnúť. S Morcadellou a inými konzervami som ja v mojej domácnosti navždy skončila,“ opisuje situáciu zákazníčka.

Kým niektorí z komentujúcich kriticky odkázali šokovanej mamičke, aby varila pre dieťa každý deň, iní z mimoriadne vysokého počtu diskutujúcich jej odporučili, aby kontaktovala priamo výrobcu konzervy. Čo by ste urobili na mieste Slovenky vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Nekŕmte nás odpadom