V auguste tohto roka prekvapil jeden z najstabilnejších párov domáceho šoubiznisu svojich fanúšikov nečakanou správou. Speváčka Tina (36) a raper Separ (33) sa po dlhšom období nezhôd dohodli na priateľskom rozchode, no ako sa zdá, srdcia oboch umelcov sú dnes už zahojené!

„Tina a ja sme spolu prežili nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť všetko, čo vystihuje veta ,v dobrom aj v zlom‘,“ napísal po oznámení rozchodu na sociálnej sieti Separ, ktorý ešte počas manželstva s Tinou začal spolupracovať s mladou slovenskou kráskou Cynthiou. Tá pre neho ako modelka nafotila snímky s jeho novým merchom, pričom krátko po rozvode s ňou pridal aj spoločnú fotografiu. Ako však dvojica zdôraznila, za rozpadom ich vzťahu nebol nikto tretí a stále ostáva otázkou, či sú s blondínkou skutočne párom.

Portál Pluska.sk tentokrát prišiel s tvrdením, že sama by nemala byť už ani exotická speváčka. Srdce Tiny by totiž malo údajne patriť hudobníkovi Puertovi, známemu aj ako slovenskému Malumovi. „Tina randí s raperom, ktorý si hovorí Puerto (28). Jeho meno je Fero Churý,“ uviedol pre Plusku zdroj z ich okolia. Práve s ním nedávno predstavila duet aj Twiinska VEBI, pričom v klipe si zahrala aj moderátorka a herečka Karin Haydu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: IG/separ__dms, cynthia_tothova, xxpuerto