V nedeľu 25. augusta sa konalo veľkolepé finále združených súťaží krásy Miss Universe Slovenskej republiky, a zároveň Miss Českej republiky pre rok 2019. Kým si korunku česko-slovenskej Miss prebrala nádherná brunetka Klára Vavrušková, titulom najkrajšej ženy našej krajiny sa môže pochváliť úspešná modelka Laura Longauerová z Detvy!

Krásna Slovenka Laura Longauerová z Detvy zaznamenala ďalší fantastický úspech. Sympatická brunetka, ktorú verejnosť spoznala ešte v roku 2014 ako Miss Slovensko, sa uplynulý víkend zúčastnila nadnárodnej súťaže krásy. Práve tu si zmerala sily aj s dievčatami z Českej republiky, kde sa napokon stala víťazkou Miss Universe SR 2019.

Pre 23-ročnú Lauru tak išlo už o tretí titul, pričom fantastický úspech zaznamenala aj na Miss Intercontinental 2018, kde si z Filipín priniesla titul Druhá vicemiss. „Slovami sa nedá opísať, akú veľkú vďaku a šťastie cítim, snažím sa to užiť najviac ako sa dá. Budem robiť všetko preto, aby som doterajšie skúsenosti zúročila a budem sa snažiť čo najlepšie reprezentovať našu najkrajšiu krajinu vo svete,“ povedala Laura k svojmu nedeľnému víťazstvu.

Počas galavečera sa stala najúpešnejšou finalistkou za Českú republiku súťažiaca Barbora Hodačová, pričom titul najkrajšej „ČeskoSlovenky“ získala Klára Vavrušková z Kostelca nad Orlicí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/lauralongauer, missuniverseslovakia_