Z Malej bohyne svetového modelingu Kristiny Pimenovej vyrastá ozajstná mladá slečna. Má totiž jedenásť rokov a už to nie je “TO” malé dievčatko. Na scéne sa totiž objavila mladšia kolegyňa, o ktorej sa vraví, že túto detskú kráľovnú krásy nahradí. Bude to naozaj tak?

Savy Monroe má iba sedem rokov, no už vo svojich troch vedela, čo chce v živote robiť. Byť modelkou. Rodičia s tým najprv priveľmi nesúhlasili, avšak tvrdohlavé dievčatko si rázne išlo za svojim. Z anjelskej Kristiny totiž vyrastá mladá slečna a povráva sa, že najkrajším dievčaťom na svete sa stane práve malá Savy.

Savy už vo svojich troch rokoch povedala rodičom o svojom modelingovom sne. “Zostali sme ako obarení. Už v takomto skorom veku vedela, čo chce robiť,” povedala pre magazín Dailymaile jej mama. Skutočne však nechceli, aby ich malé dievčatko začalo pracovať už v tak skorom veku. Savy si však pretlačila svoje, a tak ju rodičia prihlásili do modelingovej agentúry. Pár dní na to, už mali pred sebou prvú vážnu ponuku. Dievčatko si zahralo aj vo videoklipe speváčky Sii, nafotilo už zopár kampaní pre známu módnu značku H&M a určite nezostane iba pri tom.

Tento nový módny miláčik vraj miluje modeling, tanec i herectvo a pred objektívmi sa cíti ako ryba vo vode. Ako povedala jej matka: “Má rada, keď môže baviť ľudí okolo seba. Chce chodiť po móle a proste sa jej na pódiu páči.” Je naozaj úžasná, len sa na ňu pozrite!

Sedemročná Savy Monroe – nová najkrajšia detská modelka

Zdroj:Dailymail.co.uk | Foto: Instagram