V roku 2006 sa na obrazovkách televízie Markíza vysielala mimoriadne obľúbená šou Nevesta pre milionára, kde sa 25 finalistiek uchádzalo o priazeň Jana Novotného. Po dlhých rokoch sa jedinečná relácia vracia na výslnie, pričom ženíchom bude tento raz sympatický fešák Tomáš!

Už onedlho TV Markíza spustí vysielanie novej šou Ruža pre nevestu, v ktorej si perspektívny Slovák bude hľadať vyvolenú lásku spomedzi 18 žien. Formát, ktorý je v zahraničí známy ako The Bachelor, bol v minulosti populárny ako Nevesta pre milionára, kedy si partnerku hľadal Jan Novotný v kaštieli v Beladiciach.

Tento raz sa televízny štáb presunul do Turecka, pričom Markíza len pred okamihom predstavila divákom hlavnú hviezdu šou. Je ňou Tomáš Tarr, 29-ročný rodák zo Štúrova, ktorý už roky pôsobí v thajskom Bangkoku v kreatívnom priemysle. Ako uviedol, ponuka účinkovať v šou je pre neho výzvou i dobrodružstvom, nakoľko viacero jeho vzťahov stroskotalo na kultúrnych rozdieloch či rozdielnej mentalite žien.

„Nájsť si v tomto hektickom období môjho života dievča zo Slovenska, s ktorým budem mať veľa spoločného a s ktorým môžem zdieľať svoje hodnoty a zápal pre prácu, bola pre mňa motivácia, ktorá v rozhodovaní jednoznačne zvíťazila,“ povedal Tomáš pre Markízu.

Práve televízia považuje mladého sympaťáka za moderného muža a džentlemena, pričom sľubuje pútavú a dobrodružnú cestu hľadania lásky, ktorá bude zároveň plná romantiky. „Spolu budeme svedkami toho, ako Tomášova osobnosť, jeho šarm a charizma zamotajú hlavu nejednej slečne, ktorá zabojuje o jeho srdce. Diváci sa určite majú na čo tešiť,“ dodáva televízia Markíza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk