Toto zrejme poriadne prehnala! Markizáčka Miriam Kalisová (33), ktorá patrí medzi vždy usmiate šoubizové tváre s pozitívnym prístupom k životu, prekvapila. Na módnej prehliadke sa totiž nezdržala a Pašekovu novú priateľku doslova vysmiala!

Mirka Kalisová je vždy usmiata a na všetky strany chŕli pozitívne vibrácie. O to viac prekvapilo jej posledné “teátro” na módnej prehliadke v Bratislave. Na akciu totiž dorazila ako hosťka, ktorá sa usadila v prvej rade rovno pred prehliadkovým mólom.

Ako modelka vystúpila medzi inými aj nová priateľka Dušana Pašeka (34) Dominika Grecová (20). Kalisová sa s Pašekom rozišla už dávnejšie a vzťah zaklincovala slovami, že sú dobrí priatelia. Nevedno, či ju na prehliadke zmohla žiarlivosť, no odrazu nastala trápna scénka.

Na mólo totiž vyšla mladá misska Dominika v priesvitných šatách, cez ktoré jej bolo vidieť prsia. Podľa očitého svedka sa mala Kalisová na tomto zábere baviť viac, ako by bolo vhodné: “Keď Dominika vyšla na mólo, Mirka sa neustále smiala na plné ústa a dokonca si ju nakrúcala na mobil,“ potvrdil zdroj pre Nový Čas. Dôkaz o tomto čudnom počine Kalisovej si môžete pozrieť na záberoch >>> TU <<<.

Pašek sa zamiloval do krásnej missky Grecovej (20)
Žiarli Kalisová na jeho novú lásku?
Na módnej prehliadke sa mala pri modelke začať nahlas smiať

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram