Na Farme sa strieda jedna rodinná návšteva za druhou. Potom, ako sa zvítali rodičia s Kikou, sa prišli pozrieť na svojho syna aj príbuzní Rada. Jeho mama však hneď na úvod vyslovila štipľavé slová, ktoré Kika nerozdýchala!

Farmárske obydlie poctili viaceré návštevy rodín. Farmári neskrývajú dojatie a radosť z toho, že po vyše dvoch mesiacoch konečne vidia svojich blízkych. Niektoré sa však nezaobišli bez napätých situácií.

Jednou z takých bola aj návšteva rodičov Kiky. Hoci sa s nimi fotomodelka priateľsky zvítala, Rado po prvej vete Kristíninej mamy doslova ušiel preč. Z pohľadu nádejnej „svokry“ nemal príliš dobrý pocit, s čím sa zveril aj Romane. Krátko na to ale zavítala na Farmu aj rodina Rada, ktorý sa mame aj sestre mimoriadne potešil. Po usadení za stolom však z neho vypadla otázka adresovaná mame: „Čo… Kikuška?“ Odpoveď mamy ale rozhodne nečakal: „Kikuška? No neviem, doma máš tiež Kikušku. Neviem, neviem,“ vyriekla uštipačnú poznámku.

Ani jej však táto trápna situácia nepadla vhod: „A ja vtedy, preboha! Načo to vôbec povedal, že čo hovoríš na Kikušku!“ hromžila. Popradčan sa jej na záver zmienil, že mamu vlastné slová po premyslení zamrzeli. To, že na návštevu neprišla snúbenica, ho ale vôbec neprekvapilo: „Priateľka určite nepríde, to by som neprišiel ani ja. Ale to je hra,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

ZdrojFoto: Televízia Markíza