TOTO kráľovná nepredýcha: Meghan kašle na protokol, takéto niečo si doposiaľ nedovolila!

Dátum:

Vojvodkyňa zo Sussexu sa síce stala členkou kráľovskej rodiny len nedávno, no už má odvahy na rozdávanie. Na poslednej akcii, na ktorej sa zúčastnila spolu s princom Harrym, sa totiž vykašľala na protokol a dorazila v niečom, čo si doposiaľ nedovolila.

Možno má už pár mesiacov po svadbe s princom Harrym plné zuby protokolov a etikety. Meghan Markle, ktorá sa ako herečka zvykla objavovať v tých najodvážnejších modeloch od svetových návrhárov, sa teraz musí uspokojiť so „suchárskym“ a striedmym štýlom obliekania. Prísne pravidlá a predpisy, ktoré kráľovná Alžbeta za každých okolností nekompromisne dodržiava, sa ale mladej herečke priveľmi nepozdávajú.

Hoci má momentálne prísny zákaz otehotnieť kvôli jedinej veci, do obliekania si hovoriť rozhodne nenechá. Podľa slov kráľovnej sa má vzdať svojich obľúbených tuxedo oblekov a na spoločnú cestu do Austrálie si má nová vojvodkyňa zvoliť odevy hodné britskej kráľovskej rodiny. Meghan ale doslova šokovala, keď sa v nedeľu objavila v londýnskom divadle Victoria Theatre Palace, kam si s Harrym prišla pozrieť úspešný muzikál Hamilton, ktorého výťažok poputuje nadácii pomáhajúcej deťom s HUV vírusim v Afrike.

Meghan totiž dorazila práve v tuxedo šatách, ktoré navyše neboli v štandardnej dĺžke a poriadne odhaľovali aj stehná. Krátke čierne sakové šaty navyše ukázali, že vojvodkyňa sa vykašľala aj na silonky, ktoré sú na kráľovskom dvore nevyhnutnosťou a v divadle predviedla štíhle nožičky. Toto zrejme kráľovná len tak nepredýcha!

Meghan prišla v krátkych šatách a navyše bez siloniek

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: YouTube, Facebook

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...