Dara (45) po drsnom rozchode s Rytmusom (41), ktorý si užíva krásne obdobie zamilovanosti s Jasminou (29), ostáva oficiálne sama. Kto je ale záhadný muž, s ktorým ju načapali v lese?

Nedávno prišli do redakcie Extra informácie, že sused Dary Rolins ju načapal v lese s istým mužom, s ktorým sa mali bozkávať. Keďže neznámy nepatrí zrovna medzi krásavcov ani známe osobnosti šoubiznisu, fanúšikom a známym z okolia dvojice vŕtalo hlavou, kto môže byť ten tajný muž, foto >>> TU <<<.

Napokon sa redakcii ozvala žena, ktorá má mať bližšie informácie o neznámom chlapíkovi z lesa: “Viem presne, kto to je. Nedávno odišiel od priateľky a na Instagrame, ktorý teraz zmazal, bolo plno fotiek s Rolins a z Tuchoměřic, kde speváčka býva. Ešte vo štvrtok ráno mal na profile pár fotiek, ktoré mu olajkovala aj Dara Rolins, no aktuálne si uzamkol celý profil,” začína s podrobnosťami. Na zvedavé otázky redaktorov pritom odpovedal samotný neznámy viac ako záhadne. Pobyt v Tuchoměřiciach síce priznal, no uviedol, že dôvod je pracovný a nerád by to viac rozvádzal. Keď sa ho opýtali, či jeho profesia súvisí s detektívnou prácou, prikývol: “Áno. To súhlasí,” šokuje.

Na ďalšie otázky, či má jeho práca súvisieť aj s Rytmusom, odpovedal záporne a zdôraznil, že o svojich klientoch aj tak hovoriť nemôže. Po rozhovore ale poslal ešte SMS, v ktorej sa zmienil, že by bol nerád, keby sa jeho meno spájalo s pani Rolins, keďže spolu nemajú nič spoločné. Ako to teda je a prečo svedok tvrdí, že si so záhadným mužom Dara mala dať aj bozk?

Zdroj: extra.cz │ Foto: Instagram