Známa slovenská herečka sa pred časom rozišla s priateľom, no takto rozchod rozhodne nevyzerá. Bola totiž prichytená v náručí svojho ex a nechýbali dokonca ani bozky.

Herečka Mirka Partlová (33) sa už nejakú dobu prezentuje ako single a po rozchode so spevákom Petrom Cmoríkom, kolegom Patrikom Vyskočilom, aj synom šéfa Mufuzy Matejom Galisom (24) ostávala oficiálne sama. V skutočnosti sa však zrejme veci majú celkom inak a fotografovi Plusky sa podarilo zachytiť Mirku v nečakanej situácii, foto >>> TU<<<.

Seriálová aj divadelná herečka si totiž vyrazila do nočnej Bratislavy so svojím bývalým Matejom. Kto by si však myslel, že išlo len o priateľské stretnutie, bude zrejme na omyle. Dvojica si najprv vychutnávala posedenie v jednom z podnikov a núdza nebola ani o intímne gestá. Napokon sa spoločne vybrali do bytu a čakanie na električku si Mirka krátila bozkami aj objatiami venovanými práve Matejovi. Okrem toho zverejnili na sociálnych sieťach dovolenkovú fotku obidvaja v rovnakom čase, pričom na Mirkinej fotke je len ona v červenej šiltovke, no Matej na fotke ukázal v tej istej šiltovke aj herečku. Dokonca sa možno spolu vybrali aj do Londýna, odkiaľ sa momentálne obidvaja hlásia. Žeby sa im podarilo oprášiť staré city? Rozhodne by neboli prví, rovnako sa objavili v porozchodovom objatí aj Mirka Kalisová a Dušan Pašek.

Naľavo je fotka z Mirkinho profilu, kým napravo svieti v rovnakej šiltovke na fotke Mateja.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram