Občas vzťah nedopadne podľa našich predstáv a musíme sa vyrovnať s rozchodom. Ak ste ale poriadne zaľúbený, ide to ťažko a možno zvolíte bizarný spôsob, ako sa zmieriť so situáciou. Ako napríklad tento muž, ktorý neváhal vyhodiť z bytu všetko, čo mu pripomínalo bývalú priateľku! 

[sociallocker]Podľa videa možno usúdiť, že chlap prežíva ťažký rozchod. V ošiali zúrivosti vyhodil z okna bytu na 8.poschodí každú vec, čo mu prišla pod ruku. Alebo to boli zámerne vyhodené veci, ktoré sa preňho úzko spájali s expriateľkou? Pretože muž neváhal a dal si tú námahu, že z okna poletela aj práčka alebo gauč. Ľudia na ulici sa v šoku pozerali, ako veci s obrovským buchotom dopadajú na zem a rozbíjajú sa. Niektorí si dokonca mužove netradičné vyčíňanie aj natáčali.

Nezvyčajný incident sa odohral v ruskom meste Čeľabinsk. Muž, ktorého nebudeme menovať, sa poriadne rozzúril a urobil scénu pre okoloidúcich susedov. Ako uviedol portál MailOnline, chlap dostal od priateľky kopačky, posilnil sa alkoholom a v ošiali zlosti vyhadzoval nábytok s krikom a nadávkami. „Vzala som syna zo škôlky a zrazu sa za našimi chrbtami ozval veľký rachot. Otočila som sa a videla som, ako z paneláku, z ôsmeho poschodia letí pohovka,” povedala svedkyňa pozorujúca incident. Jeho vyčíňanie zastavila až polícia, ktorej objasnil situáciu, no urobili mu test na alkohol v krvi.

https://www.youtube.com/watch?v=71OxhsUAx_U

Zdroj: YouTube, MailOnline |Foto: YouTube
[/sociallocker]