Farma 12 je od piatkovej časti opäť bohatšia na intímne scénky. Tentokrát sa však k sebe netúlila štandardná dvojica Nikola a Heňo, ale k zblíženiu došlo vo farmárskej Chalúpke. Tam zaspávali v objatí vypadnutý Mário s fešným Lukášom, pričom hlavou krútila aj Mária.

Piatkový duel skončil víťazstvom Erika, ktorý nenechal Máriovi ani jediný bod a poslal ho „domov“. Na statok sa vrátil aj ošetrený Adam, ktorý kamarátov prekvapil vyskočením z krabice. Ako sa už ale ukázalo v predošlých častiach, Evelyn dala lukratívnu ponuku i porazenému mladému krupiérovi, ktorého odviedla so zaviazanými očami do Chalúpky k ďalším trom čakajúcim farmárom.

Mário neskrýval prekvapenie, keď uvidel svojich kolegov, ako si nažívajú v súkromí s možnosťou sledovať ostatných v televízií. Evelyn pritom pred časom priniesla práve do Chalúpky košík, v ktorom darovala súťažiacim aj kondómy. Po večernom požití alkoholu sa ale všetkým rozviazali jazyky a najväčšie sympatie si prejavili práve Mário a Lukáš: „Ty si pre mňa dokonalosť. A ja ťa milujem. Ale nemilujem ťa ako lásku, ale tak, že si môj idol, že milujem ťa celkovo. Nemáš chybu. Tebe by som vedel dať aj svoj život,“ prekvapil priamym vyznaním Mário.

Miluješ môj hodnotový systém a ja milujem tvoj. To je masaker, čo ja cítim,“ odvetil vzápätí Lukáš. Chlapi sa napokon uložili na spánok tesne vedľa seba, pričom nechýbali dotyky rúk a ani hladkanie. Akási namrzená ostala Mária, ktorá chlapom vedľa seba povedala pomedzi zuby len jediné: „Ja sa k tomu nebudem vyjadrovať. On bude šu*ať teba o chvíľu,“ odvetila Máriovi. Čo sa to tu deje?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza