Predposledné kolo pred absolútnym finále československej SuperStar sa nezadržateľne blíži a ďalšiu nedeľu sa máme na čo tešiť. Napraví si Petr Borkovec a Jakub Pružinský reputáciu po minulom kole? Čím nás prekvapia dievčatá?

Malo to byť predposledné finále zložené zo štyroch posledných spevákov a speváčok. No porota rozhodla inak a udelila vypadnutému Petrovi Borkovcovi divokú kartu, a tým pádom aj šancu na napravenie svojej reputácie, ktorú si naštrbil po piesni Dotknu se ohně od kapely Lucie. Tú zaspieval s očividnou nechuťou, no následne sa všetkým verejne ospravedlnil, ako sme písali >TU< .

V nedeľu, 3. 6. 2018, sa však rozhodne, ktorý TRAJA speváci postúpia do úplného finále. Namiesto plánovaného jedného vypadávajúceho tak budú musieť odísť dvaja. Všetci majú však šance rovnaké a čakajú ich až dve piesne, ktorými budú musieť presvedčiť, že si zaslúžia postúpiť.

Jedna z dávnych favoritiek súťaže, Karmen Pál-Baláž, sa popasuje najskôr s piesňou Sweet Child O´Mine od Guns N´Roses, potom ju čaká jemnejšia pieseň Wings od speváčky Birdy.

„Naprávač reputácie“ Petr Borkovec bude musieť presvedčiť porotu, či si naozaj zaslúžil divokú kartu, ďalšou českou piesňou, konkrétne Proklínam od Janka Ledeckého. Potom sa môže odviazať rockovou verziou piesne Rolling In The Deep od fenomenálnej Adele.

Mladučká Eliška Rusková začne piesňou Stay od britskej kapely Shakespears Sisters a následne hit A Thousand Years od speváčky Christiny Perri, ktorý odznel aj v upírskej ságe Twilight.

Nesmelý Jakub Pružinský sa popasuje so slovenskou piesňou Bonboniéra od skupiny Gladiátor a rozbalí to piesňou Impossible od Jamesa Arthura.

No a zimomriavky nám pravdepodobne naskočia vďaka Tereze Maškovej, ktorá zaspieva svetoznámu pieseň Hallelujah od Leonarda Cohenna a následne zmení štýl a predvedie Uptown Funk od Bruna Marsa.

Máme sa rozhodne na čo tešiť!

Zdroj: superstar.markiza.sk | Foto: Instagram