Vlado Voštinár patrí k neoddeliteľnej súčasti moderátorskeho tímu televízie JOJ. Jeho Inkognito či Nové bývanie sú medzi televíznymi divákmi už dlhodobo obľúbenými reláciami. Teraz však prišiel z jeho strany nečakaný krok!

54-ročný Vlado Voštinár sa moderovaniu venuje už neuveriteľných 20 rokov. Za tento čas si prešiel mnohými reláciami a získal niekoľko ocenení OTO. Momentálne moderuje v televízii JOJ relácie Nové bývanie a Inkognito. Rodák z Trnavy ale najnovšie prekvapil všetkých svojich fanúšikov a televíznych divákov.

„20 rokov byť na scéne, to už je dosť a čoraz častejšie sa pohrávam s myšlienkou, že skončím. Ľudia okolo mňa sa ma pýtajú, či mi náhodou nepreskakuje, ale ja to tak už cítim. Pokojne by sme to mohli nazvať aj syndróm vyhorenia, i keď nepoznám ten pocit. Ale ak je to únava a človek cíti, že boli časy, keď to všetko išlo lusknutím prstov a teraz sa človek už len trápi,“ povedal pre Plusku Voštinár.

A čo bude robiť obľúbený moderátor po zavesení moderovania na klinec? Ako ďalej prezradil, v Trenčianskych Tepliciach vlastní istý areál, ktorý si zveľaďuje. A práve tam by si vedel predstaviť svoju ďalšiu životnú etapu. Odchod z televízie nebude považovať za katastrofu, pretože nebude pociťovať žiadne existenčné problémy.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram, Facebook, YouTube