Správa, ktorá zaskočila mnohých fanúšikov a poslucháčov slovenského rádia Europa 2. Po rokoch spolupráce rádio opúšťa obľúbený moderátor Ivan „Binďo“ Bindas. Informovalo o tom samotné rádio na svojom Facebooku.

Binďo bol kedysi stálicou rádia Expres, no pred 4 rokmi prešiel do rádia Europa 2, kde si ihneď získal sympatie poslucháčov a v súčasnosti bol jedným z najobľúbenejších moderátorov rádia vôbec. O to väčšie prekvapenie všetkých čakalo, keď rádio informovalo o jeho odchode z éteru.

Vyjadrenie rádia Europa 2 na odchod Binďa:

V rádiu Europa 2 sme všetci nielen kolegovia, ale aj kamaráti a vlastne tvoríme takú jednu malú nenormálnu rodinu. Keby ste sem niekedy vkročili, hneď pri dverách vás privítajú aj 3-4 chlpáči a kopec usmiatych tvárí.

Neoddeliteľnou súčasťou tímu bol aj moderátor Binďo, ktorý vás zabával na ceste domov od 16.00 do 19.00 hod. v show Drivetime a samozrejme jeho (a aj naša) láska Bella.

Nakoľko Binďo začína byť čoraz viac vyťažený moderovaním rôznych akcií a eventov, nemá v týchto letných mesiacoch toľko času na rádio, preto budete od teraz môcť počuť v show Drivetime našu Beccu.

Binďo s nami strávil neskutočné 4 roky plné zábavy, nenormálnych akcií, eventov, výziev, každý deň v rádiu bol spolu s ním riadne odviazaný. Ľudí, ako je on, stretnete málo – človek, ktorý svoju robotu robí so srdcom, odhodlaním a energiou. Nikdy nestráca chuť a ani roky v tej istej brandži ho neodradia.

ĎAKUJEME mu za čas a prácu, ktorú odovzdal tu v Europe 2, a že aj kúsok z neho tvorí esenciu E2, ktorú sa vám každý deň snažíme odovzdať.

Ešte raz ďakujeme! Binďo 

Binďo však svojim fanúšikom neostal nič dlžný a k odchodu z rádia sa vyjadril aj on sám: „Ďakujem rádiu Europa 2 za príležitosť a ďakujem za to, že som mohol byť súčasťou nenormálneho teamu skvelých ľudí a teraz už kamarátov. V neposlednom rade ďakujem poslucháčom za to, že si našli cestu k nočnej show a k popoludňajšiemu Drivetime. Bola to skvelá jazda. Ďakujem. Mám vás rád!“

Zdroj/Foto: Facebook