Toto zrejme nepochopíte! Andrej Bičan dostal od moderátora Jána Tribulu celkom obyčajnú otázku, no jeho reakcia bola viac ako neštandardná. Takto napokon naložil známej tvári televízie Markíza!

Sobotná relácia televízie Markíza Smotánka si medzi inými prominentami posvietila aj na silvestrovské oslavy Andreja Bičana (44) s jeho priateľkou Michaelou (24). Do terénu vyrazil pre Eriku Judínyovú Ján Tribula (42), ktorý známe tváre vyspovedal. To však ešte netušil, čo sa udeje po príchode Bičana.

Moderátor rodinnej zábavnej relácie 5 proti 5 vošiel s priateľkou hlavným vchodom a keďže je čerstvo po rozvode, Tribula mu položil obyčajnú otázku: “Kedy bude svadba?” To ale nevedel, že zrejme stúpil na citlivé miesto a Bičan ho takto nepochopiteľne zotrel: “Nebude. Najprv si pozametajte pred vlastným prahom,” znela čudná odpoveď s podivným úškrnkom.

Otázka však zaznela najmä preto, že Bičan sa nikdy netajil tým, že by chcel svoj nový vzťah posunúť na ďalší level. Nevedno, či si tento krok napokon rozmyslel, no jeho slová boli zbytočne tvrdé. Nebolo to však po prvýkrát, pričom posledne sa Bičan obul aj do Judínyovej, ktorú takto urazil.

Andrej Bičan vyletel na Tribulu po banálnej otázke
Nedávno urazil Eriku Judínyovú nemiestnou poznámkou

Zdroj: Tv Markíza │ Foto: TV Markíza, Instagram