Toto teda nik nečakal! Dara a Rytmus mali podľa informácii z minulosti zažívať množstvo nepríjemných nedorozumení, pričom raper speváčke verejne odkázal, aby jeho a Jasminu nechala žiť svoju lásku. Teraz je ale zrejme všetko inak a dvojica spoločne podnikla dokonca aj tajný výlet pred Rytmusovou svadbou.  

Vzťahy v šoubiznise sú, veru, nevyspytateľné. Ešte donedávna bolo celé Slovensko presvedčené o tom, že Rytmus a Dara sú na nože. Koncom roka si cez sociálne siete, no i v rozhovoroch posielali tvrdé slová, ktoré nikdy nenechali dlho čakať na spätný úder.

Vzájomné trenice zašli tak ďaleko, že Rytmus verejne odkázal Dare, aby nechala jeho a Jasminu žiť svoju lásku a našla si konečne frajera. Dara sa rovnako rozohnila a niekoľkokrát vyjadrila sklamanie z toho, že raper s ňou takto nečakane pretrhol všetky spoločné putá z minulosti.

Zdá sa však, že karta sa pomaly obracia a bývalí partneri k sebe opäť našli cestu. Rytmus sa mal s Darou dokonca stretnúť na tajnom výlete krátko pred svadbou s Jasminou. Jasným dôkazom sú slová samotnej Dary v rozhovore, ktorý poskytla českému portálu Neovlivni.cz: “Robím si výlety s kamoškami, s dcérou, ale nedávno aj s Patrikom, ale vždy niekde stretnete Čechov alebo Slovákov. A práve v tých súkromných chvíľach, ako pri prestupe na lietadlo, na pláž a podobne,” odhalila nečakané detaily 17. mája, teda tesne pred raperovým veľkým dňom.

Je tak jasné, že dvojica sa zrejme opäť udobrila a nemá problém výjsť si spolu. Dara rovnako našla cestu aj k otcovi malej Laury, Matějovi Homolovi. Podľa vlastných slov dnes cíti niečo celkom iné, ako po nevere a krachu ich partnerstva: “Laura miluje jeho, miluje mňa, ona nás miluje dohromady. Kedykoľvek Matej pre Lauru prišiel, vedela som ho objať. Dnes, s odstupom času, ho objímem srdečnejšie, dáme si aj pusu, povieme si “mama” a “tatko” ako kedysi. Dokonca sa aj teším, keď má prísť. Keď to na Andělech na skejte nedávno otváral, bola som pyšná, ako keby to bol môj partner. Až som cítila motýliky v bruchu alebo čo,” smeje sa Dara. Čo sa to tu deje? 😉

Dara priznala, že si s Rytmusom vyšla nedávno na výlet
Pri Matějovi Homolovi zas začína cítiť motýliky v bruchu;)

Zdroj: neovlivni.cz │ Foto: Instagram/rytmusking, dararolins_vermi, Tv Markíza