Tomu sa povie prekvapenie ako hrom! Keďže nová séria Let’s Dance štartuje už 3. marca, nikto nečakal, že by známu zostavu účinkujúcich mohol ešte niekto doplniť. Avšak predsa sa stalo a ide dokonca opäť o veľkú telenovelovú hviezdu.

Mario Cimarro zo Skrytej vášne lákal vlani k obrazovkám množstvo svojich slovenských fanúšičiek. 9. séria však na obrazovky Markízy prinesie zrejme ešte zaujímavejšie meno. Súčasťou obľúbenej šou Let’s Dance bude hviezda Divokého anjela, ktorá však nebude súťažiť, ale hodnotiť tanečné výkony.

Fanúšikovia sa dočkali: Takto vyzerajú nové páry Let’s Dance!

„Sme veľmi radi, že môžeme potvrdiť ďalšie meno, ktoré sa objaví v nadchádzajúcej sérii Let’s Dance 2024. Do porotcovského kresla si už túto nedeľu sadne svetoznámy a populárny herec Facundo Arana, ktorý sa po dvoch rokoch vracia na Slovensko. Charizmatického herca veľmi dobre poznajú slovenskí diváci zo seriálov Divoký anjel či aktuálne vysielaného seriálu TV Doma, Rany z lásky. V minulosti bol dokonca porotcom maďarskej verzie šou Let’s Dance, prekvapuje novinkou Markíza.

„Aj tento rok sme sa rozhodli priniesť na Slovensko osobnosť, ktorú pozná celý svet a prekvapiť a potešiť našich divákov. Facundo je bezpochyby herec, ktorý si získal srdcia mnohých diváčok po celom svete, Slovensko nevynímajúc. Už z našich prvých rozhovorov môžem povedať, že je to nesmierne srdečný človek, veľký profesionál a fanúšik tanca. Teším sa na spoluprácu s ním,“ prezradil režisér Let’s Dance Pepe Majeský.

Spolu s Tatianou Drexler, Adela Vinczeovou a Jánom Ďurovčíkom si tak na porotcovskú stoličku zasadne aj nestarnúci latino herec, ktorý prevzal štafetu po Jankovi Koleníkovi.

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Telefé International