Víťazka speváckej súťaže SuperStar Barbora Piešová si okrem zviditeľnenia a množstva nových fanúšikov odniesla po veľkom finále aj krásnu výhru v sume 75-tisíc eur. Hoci spočiatku srandovala, že si zakúpi tlmiče a plánovala tiež investovať do domáceho hudobného štúdia, napokon zmenila plán.

Barbore Piešovej sa pred niekoľkými týždňami zmenil život, keď sa stala novou víťazkou speváckej súťaže SuperStar. Mladučká speváčka získala okrem 150-tisíc fanúšikov na Instagrame aj mnoho skúseností a popularitu. Tú bude musieť naplno využiť v najbližších mesiacoch a zdá sa, že sa svojej šance chopila naplno. Po výhre si ale zlízla aj kritiku a k jej výkonu sa napokon vyjadril aj moderátor Viktor Vincze.

V piatkovom Teleráne ale dorazila do štúdia, aby verejnosti predstavila svoj nový autorský singel Dážď. Na napredovanie v kariére bude Barbora nepochybne potrebovať aj peniažky a v minulosti vyzradila, že výhru 75-tisíc eur použije práve na vybudovanie domáceho hudobného štúdia a prípravu nových skladieb.

Zdá sa ale, že svoje rozhodnutie pod vplyvom aktuálnych celosvetových udalostí trochu prehodnotila. Ako totiž prezradila pre portál Markiza, peniaze si neplánuje nechať len pre seba. „Rada by som pomohla malým podnikateľom, ktorým korona uškodila, aby sa znova dostali do cyklu,“ prekvapila nečakaným a mimoriadne šľachetným gestom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk │ Foto: Instagram/barborapiesova_official