Jeden z najtradičnejších slovenských hokejových klubov a zároveň jeden z mála slovenských klubov, ktoré hrávali najvyššiu ligu aj v bývalom Československu je na tom horšie ako kedykoľvek predtým.

[sociallocker]Dukla Trenčín je v kríze, ktorú klub sotva nepamätá. Klub nevyhral v riadnom hracom čase osem zápasov, posledných päť zápasov nezískal jediný bod a v tabuľke sa po prehre s Košicami prepadol na posledné miesto. A to sú za nami už takmer dve tretiny základnej časti.

Klub sa pýši tromi titulmi majstra SR a celkovo desiatimi medailovými umiestneniami v ére samostatnosti. Taktiež sa stal raz aj majstrom ČSR a vychoval hviezdy akými sú Marián Gáborík, Marián Hossa či Zdeno Chára.

Či chcú alebo nie, v Trenčíne si už ľudia zvykajú na to, že ich klub nehrá o najvyššie priečky, no toto je hotová katastrofa. Veď od 9. decembra má Dukla z piatich zápasov nielen nula bodov, ale k tomu aj katastrofálne skóre 11:29. Zlepšiť si náladu a odraziť sa od dna bude môcť tradičný klub už v stredu 28. decembra na ľade Popradu. Ten je ôsmy, len päť bodov pred Trenčínom.

Foto: Facebook, evysledky.com
[/sociallocker]