Toto Boris Kollár poriadne prehnal. Najväčšiemu festivalu na Slovensku prial veľa dažďa a veternú smršť. Viacero ľudí toto jeho vyjadrenie odsúdilo, keďže pred pár rokmi prišlo na festivale práve kvôli tomu k veľkému nešťastiu.

[sociallocker]Všetko spôsobila informácia, že organizátori festivalu v Trenčíne sa rozhodli postaviť na akcii minaret. Je známe, aké názory prechováva Boris k utečencov. V tomto s ním väčšina Slovenska súhlasí. Tým, čo však napísal teraz to poriadne prehnal. “Prajem im veľa dažďa a veternú smršť” stálo v Borisovom profile. Pustilo sa do neho veľa diskutujúcich. Nechápali, ako toto môže povedať, keďže na festivale v roku 2009 prišlo ku tragédii, keď kvôli búrke padol na ľudí stan.

Obúvali sa do neho aj kvôli tomu, že nech človeka akokoľvek niečo nahnevá, nikdy by nikomu neprial to, čo on. Politik si za slovom nestál a neskôr si vetu, za ktorú ho ľudia odsúdili upravil. Teraz tam stojí už iba: “Prajem im veľa dažďa.” Kollár asi pochopil, že týmto vyjadrením to poriadne prepískol.

Politik po tom, ako sa ľudia do neho obuli vymazal zo svojho “priania” časť o veternej smršti.

Zdroj/Foto: Facebook[/sociallocker]