TOTO Rytmus nepredýcha:Známa Slovenka ho ZOTRELA tak, ako ešte nikto!

Dátum:

Rytmus si v texte svojej piesne opäť nebral servítku pred ústa a urazil známeho slovenského speváka. Jeho manželka to ale nenechala tak a Rytmusovi a Jasmine venovala drsný odkaz, ktorým rapera zotrela tak, ako ešte nikto na Slovensku…

Rytmus si opäť raz nedal pozor na ústa a vo svojom najnovšom texte urazil slovenského speváka Paľa Drapáka (hoci v minulosti sa terčom jeho kritiky stali aj Kuly, Miro Šmajda, Zuzana Smatanová a ďalší): „Ne, že by ma to nejako sr*lo, ale konečne pochopte, že nefrázujem jak j*blý Drapák Palo,“ znejú vulgárne slová. Hoci sa nad text samotný spevák zrejme povzniesol, na maximum vytočená ostala jeho manželka Jeanette, ktorá to na sociálnej siete Rytmusovi nedarovala. Samotný raper pritom len nedávno zverejnil informáciu, že sa chce súdiť s bulvárom, lebo sa ho dotkli klamstvá o Jasmine.

Poslala Patrikovi a Jasmine taký odkaz, aký zrejme ešte od verejne známeho Slováka nedostal: „Kto si, Ty Rytmus King, ktorý si berieš do svojej neohrabanej huby meno môjho muža v nechutnej a ničneznamenajúcej “pesničke”??? Ty, ktorý “hodnotíš” talent detí v speváckej súťaži…???! …ktorý používaš auto-tune na hlas vždy, keď sa pokúšaš vylúdiť aspoň pár tónov, ktoré by mali znieť cca ako spev? Ty, ktorý urobíš max jeden veľký koncert za rok aj to so symfonickým orchestrom, aby si zaujal aspoň niečim, čo má umeleckú hodnotu, pokým môj Palko spieval 360 koncertov za rok a songy, ktoré naspieval, si dodnes spievajú všetky generácie a už navždy budú súčasťou rockovej, heavymetalovej a popovej scény na Slovensku i v Čechách?“ odkazuje naštvane raperovi.

No nitku nenechala suchú ani na jeho vzťahu s Jasminou: „Ty, ktorý sa nonstop navážaš do médií, lebo Tebe a Tvojmu “Egu” ukrivdili tvrdením, že “nedajbože” so svojou frajerkou, ktorej sa zúfalo snažíš zničiť kariéru Tvojim hulvátskym správaním jej celkom slušne nabehnutú kariéru, čakáte bejby? Sa nehanbíš, Ty sopliak? Ty k môjmu mužovi môžeš tak akurát vzhliadať a učiť sa, aké to je byť normálnym a správnym mužom! Za každú cenu zaujať aj na úkor dobrého a rokmi vybudovaného mena naozajstného speváka a umelca? Je mi z Teba zle… a Tebe, milá Jasmina, úprimne prajem, aby si dostala rozum a poslala kade ľahšie tohto premotivovaného “Kinga,” ktorý je tak nechutný, že už teraz viem, že žiadnu normálnu ženu nemôže urobiť šťastnou, a čím skôr sa zbavíš toho paškvilu, tým skôr si uľahčíš život. Hnus a zloba… to je náš slovenský “rapový guru”…,“ zakončuje trpké slová na adresu Rytmusa, ktorý je podľa jej slov citlivý na vyjadrenia o sebe a snúbenici, no sám sa neštíti venovať bezdôvodné vulgarizmy známym tváram.

Jeanette urazili vulgarizmy Rytmusa na adresu jej manžela
Rytmusovi a Jasmine poslala drsný odkaz
Tento náklad sa zrejme raperovi nebude čítať ľahko

Zdroj: Facebook | Foto: Instagram, Facebook

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...