Hospodár Martin má pochopenie pre kadejaké výstrelky farmárov, no v prípade, že sa nestarajú o zvieratá či hrubo porušia pravidlá, býva nekompromisný. Inak tomu nebolo ani teraz, keď urobil rázny koniec s obľúbeným členom.

Hospodár Martin je obvykle pokojný a pre nedostatky farmárov má veľakrát pochopenie. Ak však ide o zvieratá či hrubé porušenie pravidiel, je vždy nekompromisný. Inak tomu nebolo ani posledne, keď objavil malú čivavu triasť sa v kúte od zimy: “Vy ste prečo zababušení v bundách? No lebo vám je zima. A tá čivavka nie je strážny mohutný pes, že sa zahreje!” rozčuľuje sa podľa informácií Plusky.

Nepáči sa mu ale ani to, ako “vychovali” psíka Guľka: “Výchovu Guľa ste vôbec nezvládli. Videl som situácie, na ktoré sa mi veľmi ťažko pozerá. A ste prvá Farma, ktorej beriem psa,” dodáva rázne, pričom člena Farmy naloží na traktor a zmizne. Nikča sa od žiaľu rozplače a následne začne na Farme hádka.

Za odchod Guľka vinia Rada, ktorý vypenil potom, ako Gabo ohlásil mená sluhov: “Za všetko môže Rado,” povie Romana, no pridá sa k nej aj Evelyn. “Keď niekto naháňa Guľa a bije ho? To je čo? Starostlivosť? A Kika, ty si bola pri tom,” vyčíta dvojici. Napätú situáciu pritom diváci uvidia v piatkovej časti Farmy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin uvidel čivavu, ako sa v kúte trasie od zimy.
Nikča si obľúbila Guľka. S plačom sa pozerala, ako ho hospodár odváža.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia Markíza