Vilovi sa zväčša darí všetkom, do čoho sa pustí. Plní sny a pomáha. Teraz mu však niečo aj nevyšlo!

A stalo sa tak v sľube, ktorý dal ohľadom Ivany Christovej. Moderátor sa dušoval, že Ivane pomôže s chudnutím. “Toto bude rok Ivany. Vrátim ju do jej tela,” sľuboval vtedy moderátor. Prezradil, že sa začína veľký príbeh v Siedmom nebi, pretože Ivana k sebe priberie aj jednu diváčku, ktorá má rovnaký problém. “O pár mesiacov pár desiatok kíl dolu! Už teraz sa teším a veľmi veľmi fandím,” povedal Rozboril. Plán sa mu však podaril iba na polovicu.

Takto vyzerali obe ženy pred rokom
Ivane sa taký zázrak ako diváčke Eve s postavou nepodaril

[sociallocker]Ivana síce trochu schudla, no dnes výsledok veľmi nevidno a kilá má späť. V prípade diváčky Evy sa zmena naozaj vydarila. Krásne schudla, postavu si aj udržala a výsledok bol naozaj ohurujúci. Vilo sa pred pár dňami k Eve vrátil a na sociálnu spieť napísal: “Práve si píšem s Evou a dohodli sme sa, že by sme spoločne V siedmom nebi jednej zo žien s problémom nadváhy radi pomohli. Lepšiu trénerku ako Evu si neviem predstaviť – za rok dala dolu 40 kg!!! Ak poznáte mladú ženu z BA a okolia, ktorá by sa rada zbavila obezity, HNEĎ napíšte do správy na tejto stránke! Teším sa, hneď začneme riešiť.”

Eva si splnila svoj sen

Moderátor nešetril na jej adresu slovami chvály: “Pamätáte sa na húževnatú Evu, čo chudla s Ivanou Ch? Je to presne rok od našej prvej návštevy u nej.” Dodal, že jej vôlu a výdrž má málokto a hovorí o nej ako o veľmi inšpiratívnej. Musíme však povedať, že obom ženám, Ivane aj Eve to veľmi pristane, dôležité je predsa cítiť sa vo svojom tele dobre.

Diváčka Eva schudla za rok neuveriteľných 40 kilogramov

Zdroj: Facebook, pluska.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]