Televízia Markíza pred pár hodinami odvysielala ďalšiu epizódu druhej série úspešnej šou Extrémne premeny Slovensko. Tentokrát sa stal hviezdou príbehu Tomáš, ktorý si niesol z minulosti bolestivé spomienky. Zrejme tie zapríčinili jeho prejedanie sa, nehovoriac o sebaľútosti, ktorej holdoval priam neprimerane.

Tomáš Šotník sa stal ďalším bojovníkom s nadbytočnými kilogramami, pričom ho do známej relácie prihlásili kamarátky. Na milovníka počítačových hier sa však usmialo šťastie a tréner Maroš Molnár si do Extrémnych premien vybral práve jeho. Ručička na váhe mu v tom čase ukazovala alarmujúcich 203 kilogramov.

30-ročný mladík sa naplno pustil do cvičenia a dodržiavania stravy, ktorú mu chystali jeho ochotné priateľky. Prvé mesiace sa mu darilo krásne schudnúť. Zlom však nastal pri 6-mesačnom vážení, keď nesplnil cieľ o 18 kilogramov. Maroš však nad svojím zverencom nechcel zlomiť palicu, aj keď sa preukázalo, že mladý muž sa naďalej prejedá.

Dokonca ho natáčali v čase, kedy to vôbec netušil, pričom si nakúpil sladké pečivo i nápoj. Svoje konanie oľutoval a sľúbil, že bude makať. Dostal tak nový cieľ, pričom mal za mesiac schudnúť len minimálne a ručička na váhe by mu potom mala ukázať 142 kíl. Prišlo však obrovské sklamanie, keďže Tomáš vážil 150 kilogramov. Pre známeho trénera to bola posledná kvapka. ,,V premenách končíš. Už nebudeš ďalej pokračovať,“ povedal obéznemu mužovi.

Molnár sa však po nejakom čase rozhodol mladíka navštíviť. Po príchode sa mu ale naskytol smutný pohľad, keďže Šotník bol ťažší o ďalších 30 kíl. Mnohí priatelia vrátane Maroša mu odporučili, aby vyhľadal pomoc psychológa. Ako 10-ročný chlapec totiž prišiel o mamu, ktorá mala tragickú dopravnú nehodu. Dodnes sa s touto stratou nezmieril, čo mohlo zapríčiniť jeho obrovské zlyhanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tomáš nakoniec dostal od Maroša vyhadzov
Tomáš opäť pribral 30 kilogramov

Zdroj: extremnepremeny.makriza.sk  |  Foto: markiza.sk, YouTube