Marián Kočner bol približne pred pol rokom vzatý do väzby, ktorú mu pred pár hodinami sprísnili na kolúznu. Pobyt za mrežami si vypýtal svoju daň a podnikateľ je dnes zmenený na nepoznanie.

Marián Kočner bol približne pred pol rokom vzatý do väzby pre podozrenie z falšovania zmeniek v hodnote miliónov eur. Medzičasom sa s jeho menom spájajú aj ďalšie obvinenia, ktoré sú aktuálne preverované. Hoci sa donovalský podnikateľ snažil viackrát z väzenia dostať, súd jeho žiadostiam nevyhovel.

Posledné pojednávanie rozhodlo, že Kočner strávi v base aj Vianoce. Za všetkým má byť podozrenie dozorujúceho prokurátora, že na slobode by mohol mariť vyšetrovanie či ovplyvňovať svedkov. Pred pár hodinami sa dokonca objavili aj lístočky, ktoré mal Kočner posielať z basy cez advokáta Šábika do rúk exsiskára Tótha.

Je tak zjavné, že podnikateľ sa snaží všemožne dostať spoza mreží a pobyt vo väzení mu vôbec neprospieva. Na najnovších záberoch je Ficov bývalý sused značne pochudnutý a v tvári pôsobí nepokojne až strhane. Po niekdajšom sebavedomom mužovi s hlavou vztýčenou hore nie je dnes ani stopy a je takmer na nepoznanie. Veď sa presvedčte sami…

Kočner v base schudol

Zdroj: ta3.com | Foto: YouTube/HN televízia, Občianska televízia