Diváci mohli pred pár dňami vidieť štvrtú epizódu zoznamovacej šou Ruža pre nevestu, v ktorej sa sympatický fešák Tomáš Tarr naďalej snaží nájsť svoju spriaznenú dušu. Aj tentokrát absolvoval dve rande, ktoré mu pomohli viac spoznať adeptky na vážny vzťah. S jednou zo slečien však nepočítal!

Tomáš Tarr si najnovšie spomedzi dievčat vybral Virgíniu, s ktorou chcel stráviť celodenné rande. Katka však mala eso v rukáve, ktorým bola biela ruža získaná z predchádzajúcej súťaže. Mala tak možnosť vymeniť si miesto s pozvanou ženou, pričom blondínka nezaváhala.

Prekvapenie napokon neskrýval ani samotný Slovák žijúci v Thajsku, ktorý si pripravil lezenie po skalách. Speváčka s umeleckým menom Katy Talan avizovala, že má strach z výšok, no kvôli 29-ročnému mladíkovi sa prekonala. Aj počas lezenia nezabúdala na potenciálneho partnera zapôsobiť romantickými metaforami.

So zamilovanými frázami celkom nepochodila, keďže Tomáš jej slová považoval za neúprimné. Katkine vyznania sa dokonca stali fantastickým námetom na dokonalú paródiu, ktorú zverejnila influencerka a komička Nas*atá žena na sociálnej sieti.

Celodenné rande dvojice bolo, samozrejme, zostrihané a diváci tak nemohli vidieť celkom dôležitý moment počas jedného z ich rozhovorov. Rodák zo Štúrova sa totiž modelky otvorene opýtal, ako vníma konkurenciu vo vile. ,,Nemám konkurenciu. Ja si veľmi verím a viem, že som jedinečná na tomto svete,“ sebavedomo zareagovala Katka. Tomáša touto odpoveďou odrovnala, a tak sa zmohol iba na konštatovanie, že je to super.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: IG/tomas_tarr, TV Markíza