Už sú tomu takmer tri mesiace, kedy vo svojom dome prišiel o život novinár Ján Kuciak a jeho snúbenica Martina Kušnírová. Od 21. februára celé Slovensko doteraz nevie, kto bol tým chladnokrvným vrahom resp. objednávateľom.

Starosta obce Veľká Mača, kde žili v rodinnom dome Ján Kuciak a Martina Kušnírová, poskytol televízii JOJ kamerové zábery, ktoré mu vrátila polícia Slovenskej republiky. Tá sa snažila pomocou pouličných kamier vypátrať možného páchateľa dvojnásobnej úkladnej vraždy.

„Všetko sme dostali naspäť v takom stave, ako sme to odovzdali. Aj tie dáta sú tam nedotknuté,“ povedal pre televíziu JOJ starosta Veľkej Mače Štefan Lancz. Kamera, ktorá bola neďaleko ich domu, zachytila posledné momenty dvojice. 21. februára v čase 18.27 odchádza Martina autom smerom na Galantu. Dôvodom bolo, že Jánovi sa pokazilo auto a ona ho tak išla vyzdvihnúť. O niekoľko minút neskôr, v čase 19.03, dvojica prichádza domov.

„Prežívala som zvláštny pocit. Sledovala som ich posledné okamihy, keď vôbec netušili, čo ich čaká po príchode domov,“ reagovala na tieto zábery Martinina mama Zlatica, ktorá naďalej verí, že táto nechutná vražda bude objasnená.

Posledné kamerové zábery si pozriete >>> TU <<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook