Lámač ženských sŕdc Enrique Igelsias a jeho dlhoročná partnerka Anna Kurnikovova ukázali celému svetu svoje nedávno narodené dvojičky. Tajnosti idú konečne bokom, toto sú ich dva poklady!

 

Známy a obľúbený spevák Enrique Iglesias konečne ukázal so svojou partnerkou Annou Kurnikovovou ich nedávno narodené dvojičky. S ľuďmi po celom svete sa podelili s fotkami na sociálnej sieti Instagram, čo fanúšikov neuveriteľne potešilo.

Dlho sa totiž špekulovalo, že pár už nie je spolu, nakoľko sa držali v úzadí a dlho o ich vzťahu nikto nič nevedel. Fanúšikov potom šokovala informácia o tom, že sa v absolútnej tichosti a tajnosti stali rodičmi dvojičiek, ktorým dali meno Lucy a Nicholas.

Dvojica sa chcela ubrániť akejkoľvek pozornosti médií, čo vysvetľuje ich krok všetko utajiť. Kým celý svet špekuloval o ich vzťahu, Enrique a Anna si spoločne užívali najkrajšie obdobie v ich živote. Konečne sa rozhodli trochu potešiť aj svojich fanúšikov, ktorých fotografie rozkošných dvojičiek veľmi pozitívne prekvapili. No nie sú nádherní?

Zdroj/Foto: Instagram/Facebook