Už 6. marca spustí TV Markíza vysielanie mimoriadne obľúbenej tanečnej šou Let’s Dance, kde o titul kráľa / kráľovnej tanečného parketu zabojuje jedenásť známych osobností domácej scény. Po ich boku budú tancovať skúsení profesionáli, pričom pôjde o pekelne hriešne dvojice!

Tanečná šou Let’s Dance je jedným z najprestížnejších televíznych programov, pričom tento raz sa tvorcom podarilo nalákať skutočné hviezdy domáceho šoubiznisu. Na parkete predvedú v siedmom ročníku svoje nadanie herci, moderátor, komici i MMA zapásník, kým pred kamerami sa objavia aj dve tváre z reality šou Love Island.

Aicha, Diana Mórová, Dominika Cibulková, Kristína Svarinská, Zuzana Kubovčíková Šebová, Attila Végh, Adam Bardy, Fero Joke, Ján Koleník, Marek Fašiang a Michal Kovačič už poznajú svojich tanečných partnerov, s ktorými sa intenzívne pripravujú na prvý finálový večer, pričom po ich boku uvidíte aj známe tváre z uplynulých ročníkov.

Okrem Dominiky Roškovej či Fabia Belucciho vám bude zaiste známy aj Vilda Šír z Love Islandu, ktorý sa ako skúsený tanečník pokúsi vyhrať šou s herečkou a komičkou Zuzanou Kubovčíkovou Šebovou. Ktorej z dvojíc najviac fandíte vy?

Kristína Svarinská a Marek Klič / Zuzana Kubovčíková Šebová a Vilém Šír

Fero Joke a Vanesa Indrová / Diana Mórová a Marek Bureš / Dominika Cibulková a Róbert Pavlík

Ján Koleník a Vanda Poláková / Attila Végh a Eliška Lenčešová / Marek Fašiang a Adriana Mašková

Adam Bardy a Dominika Rošková / Aicha a Fabio Belucci / Michal Kovačič a Simona Brecíková

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Markiza.sk