Od septembra začala televízia Markíza vysielať novú reality šou Ostrov, v ktorej sa súťažiaci ocitli na exotických Filipínach, kde v skutočne náročných podmienkach musia prežiť.

Ako sa viacerí vyjadrili, vôbec to nie je také jednoduché, ako si na začiatku mysleli. Na ostrovoch sa nenachádza takmer žiadna potrava, oheň sa im bez kresadla takmer nepodarilo založiť a s vypätím všetkých síl musia bojovať aj v súťažiach medzi oboma kmeňmi.

[sociallocker]Hneď od začiatku však medzi všetkými súťažiacimi vzbudzoval veľkú pozornosť Richard, ktorého pre jeho svojské správanie ihneď pri vyraďovaní, tkz. Kmeňovej rade vylúčili. Všetci vypadnutí súťažiaci sa stretávajú na ostrove Nádeje, kde sa taktiež musia pokúsiť prežiť. Tu sa momentálne nachádza červenovlasá Lulu, sympatická Barbara, výrečná Ľubica a už spomínaný Rišo. A práve on sa snaží opäť robiť akéhosi vodcu na ostrove, ktorý má silné reči, no skutky žiadne.

Dievčatám vyčíta, že nič nerobia, no pritom on sám leží celý deň vo vode a “akože” chytá ryby, pričom ešte žiadnu neulovil. Oheň sa mu tiež nepodarilo bez kresadla založiť a pritom sa sťažoval, že vo svojom prvotnom kmeni boli samí neschopní babráci, ktorí si nevedeli urobiť ani len obyčajný oheň.

Najnovšie sa však dievčatá vyjadrili, že sa ho už začínajú báť. Náročky prešiel veľký listom palmy po ohnisku, pričom chýbal len kúsok od toho, aby oheň úplne zahasil. Barbara sa dokonca vyjadrila, že sa Riša začína báť a tiež tŕpne, či im jedného dňa nevyhodí aj ten kúsok jedla, ktorý majú k dispozícii.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook
[/sociallocker]