Na Slovensku odštartovala populárna relácia Extrémne premeny, ktorá sa vo svete teší obrovskej sledovanosti. Chrisa Powella však u nás nahradil charizmatický tréner Maroš Molnár (44).

Relácia Extrémne premeny sa u nás stala populárnou už v americkom prevedení pod taktovkou sympoša Chrisa Powella s manželkou. Zavítala k nám slovenská verzia na čele s charizmatickým trénerom Marošom Molnárom. Tento svalovec dohliada na cvičenie a stravu ľudí, ktorí majú problém s nadváhou a chcú začať život odznova.

Maroš sa však postavil pred kamery prvýkrát, a tak sa musel prirodzene popasovať so stresom. Štáb mu však v ťažkých začiatkoch pomohol a tak sa môže tréner plne venovať svojej práci. Tej má momentálne neúrekom a keďže predtým s obéznymi ľuďmi nemal skúsenosti, musel sa v tejto oblasti dovzdelávať, aby dokázal adekvátne pomáhať. Ak však niekto očakáva, že Maroš sa stane Chrisovou kópiou, asi ho sklameme. Profesionálny tréner má v tomto smere jasno a s Chrisom ho vraj spája len podobné tetovanie na prste. Okrem toho sa však chce vydať vlastnou cestou a americkou hviezdou sa nechal len inšpirovať.

Aj keď pôsobí Maroš ako svalnatý drsňák, ktorého nič nezloží, existuje vec, ktorá dokáže obmäkčiť aj jeho. Sú to práve silné momenty a životné príbehy ľudí počas nakrúcania premien, ktoré vedia potrápiť aj nezlomne vyzerajúceho siláka: “Za normálnych okolností neplačem, no počas nakrúcania sa stretávam so silnými príbehmi, ktoré mi neraz vtisnú do očí slzy,” priznáva pre Plusku. Zároveň dodáva, že ho trápi, či sa dokážu ľudia po premene udržať v novej kondícií a nepoľaviť v tempe. Po náročných natáčaniach je mu však oporou manželka, s ktorou sú spolu 24 rokov a vychovávajú 2 deti. Tie sa však v tatinových šľapajách nevybrali a zatiaľ čo dospelý syn študuje architektúru, 8-ročnú dcérku baví balet.

Maroš nechce kopírovať Chrisa, zvolil si vlastnú cestu

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk