Slovenská kapela S Hudbou Vesmírnou je jednou z mála tých, ktoré sa vo svojich piesňach hrajú s reálnymi každodennými životnými situáciami bez použitia tém rozchodu či lásky. Trojica hudobníkov „Sorizzo“, Marek Koleno a Dominika Morávková sa zviditeľnili v auguste 2015 hudobnou peckou Je nám teplo, ktorá má na YouTube už viac ako 2 milióny pozretí. Odvtedy nahrali mnoho iných piesní, avšak ich nový album s názvom Stále sme to my, je v niečom iný a originálny! 

Nový album hudobného zoskupenia S hudbou Vesmírnou je niečo celkom iné, ako sme v hudobnom priemysle dnešnej doby zvyknutí. Retro piesne doplnené dobovými outfitmi ladia v dokonalej súhre s obalom, ktorý na svoj nový album Stále sme to my použili.

Okrem iného tu nájdete aj hudobnú pecku s názvom Som tu zo slušnosti, na ktorú si prizvali českého pesničkára Michala Horáka. Tento 22-ročný mladík je folkový spevák, ktorý v krajine vyhral rôzne talentové súťaže a ako sám hovorí, ponuku spolupráce S Hudbou Vesmírnou prijal len „zo slušnosti“.

Pojem udržateľnosť a fenomén žiť ekologicky sa podpísal na novom hudobnom albume kapely: „To, čo vidíte na fotke, je upcyklovaný obal na CD. S vlastnoručne napísaným tracklistom. Hovorím si, že je to čistý PUNK, ale mne sa takéto veci páčia. Dať veciam nový život,“ píše Dominika na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/S Hudbou Vesmirnou | Foto: IG/shudbouvesmirnouofficial