Tak toto tu ešte nebolo! Potom, čo Dominika Cibulková zamedzila svojim fanúšikom možnosť komentovať jej snímku na Instagrame v kožuchu, strhla sa na hlavu športovkyne doslova nečakaná lavína. Najskôr sa do tenistky pustil spevák Robo Papp, ku ktorému sa teraz pridal kontroverzný Martin Jakubec.

Martin Jakubec sa v poslednom období akoby odtrhol z reťaze. Po údajnej svadbe s partnerkou Božankou sa evidentne rozhodol strhnúť pozornosť práve na svoju osobu a v médiách sa neustále vyjadruje k rôznym osobnostiam slovenského šoubiznisu.

Facka pre Dominiku Cibulkovú: TOTO si o nej myslia Slováci!

Po verejnom náklade Rytmusovi či Jasmine Alagič sa tentokrát pustil do športovkyne Dominiky Cibulkovej, na ktorej nenechal nitku suchú. Na tenistku zaútočil skutočne šokujúcim spôsobom, pričom ju vystríha, aby sa mu vyhýbala na kilometre!

Celé vyjadrenie Martina Jakubca

“Dnes si rozoberieme túto hlúpu ženu. Volá Dominika Cibulková – Cibula. Môžem otorene povedať, že je to jedna zrúda, ohava, netvor, tyran, úbohá, tupá, primitívna akože reprezentantka Slovenska. Prezentuje sa tým, ako podporuje zabíjanie zvierat, bielych opíc. Norkové kožuchy za 50 tis. či kožuch z bielej opice hrdo nosí sa svojom škaredom, znetvorenom tele, ktoré pripomína sud. Je tak neforemná, vykrútená, škaredá, že jej nepomôže nič. Navrhujem, aby prišla na Slovensko a prešla sa s kožuchom po meste. Ľudia by ju opľuli na ulici a verejne zavesili na nejaký hák, kde by jej mohli začať šklbať hrivu a slamu z hlavy. Alebo ju vykosiť strojčekom a začať do nej hádzať tenisové loptičky,” začína svoje rozprávanie spevák, pričom následne ešte pritvrdzuje!

“Je to jedná šlunta, nevychovaná, rozmaznaná, ktorej z peňazí je*lo. To je celé, nemá v sebe kúsok pokory, slušnosti, lásky, nehy k zvieratám. Ona je monštrum, keď toto dokáže a ešte nude pózovať. No nech ju stretnem a vyhýba sa mi na kilometre. Ohava, zrúda jedna naničhodná. Každý, kto miluje zvieratá, prosím, zdieľajte moje vyjadrenie, za ktoré sa nehanbím a pridajte sa ku mne s tým, že Cibulková je vrahyňa. Navrhujem jej trest, a to zákaz vstupu na Slovensko! Nech si ostane v riti, kde je. Kto je ochranca zvierat, zdieľajte medzi ľudí tento názor. Ďakujem Vám,” kričí bez servítky a verejne svoj kontroverzný názor Martin Jakubec.

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official, domicibulkova