Čerstvá mamička Jasmina Alagič nikdy nestráca optimizmus, a predovšetkým úsmev na perách. Ten jej okrem manžela, syna či kamarátiek dokáže vyčarovať aj jeden z jej najbližších priateľov, ktorý je doslova za každú volovinu. Bez pardonu!

Jasmina Alagič pôsobí ako mimoriadne pozitívna žena, ktorá sa snaží nájsť v každej situácii čosi pekné a najmä zábavné. Do okruhu jej najbližších priateľov, ktorí zmýšľajú podobne ako ona, patrí okrem iných aj módny návrhár Milan Švingál. Práve s ním sa moderátorka často objavuje i na sociálnych sieťach, kde vždy zverejnia príspevok plný jednoduchého humoru.

Je tomu len zopár hodín, čo sa manželka rapera Rytmusa pochválila novým výzorom, o ktorý sa postaral kaderník Ján Molnár. Po nadpojení dlhých vlasov pôsobí Jasmina ako celkom nová žena, čo si všimol aj jej verný kamarát Milan. Práve s ním brunetka iba pred pár týždňami predstavila novú kolekciu oblečenia pre tehotné ženy.

Ak by ste náhodou nevedeli, prečo ho milujem, tak (aj) pre toto!“ napísala najskôr kráska a následne zverejnila video návrhára. „Myslíš, že len ty budeš machrovať???“ pýta sa jej s nadhľadom a hustou parochňou na hlave. A povedzme si úprimne, takto si zo seba vystreliť, na to by nemal „gule“ hocijaký chlap!

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic, milanwtf