Zdalo sa, že Ján Kroner už je na tom lepšie a lepšie. Mnoho divákov očakávalo finálny návrat na obrazovky. Zatiaľ to však tak nevyzerá.

Po rokoch, čo bol herec mimo obrazoviek kvôli psychických problémom, nastala pred časom malá zmena. Prijal ponuky do dabingu a objavil sa aj v jojkárskom Inkognite. Všetci sa teda tešili na definitívny návrat obľúbeného herca. Zatiaľ to však na to nevyzerá. V piatok mu malo jeho rodné mesto prejaviť veľkú úctu. 

[sociallocker]„Prestížnu Cenu mesta Považská Bystrica za rok 2016 udelia považskobystrickému rodákovi Jánovi Kronerovi za významný prínos v oblasti divadelnej a filmovej hereckej tvorby a za šírenie dobrého mena mesta Považská Bystrica. Cenu mu slávnostne odovzdajú dňa 17. júna 2016 pri príležitostí slávností Dni mesta,“ písalo sa na stránke o dianí v meste. Informáciu priniesla pluska.sk.

Herec sa rozhodol radšej prevziať cenu súkromne

Ján Kroner sa však na podujatie nakoniec nedostavil. S primátorom sa mal radšej dohodnúť na osobnom stretnutí na mestskom úrade. “Povedal, že z nich má strach. Ešte sa necíti natoľko v poriadku, aby takto verejne vystupoval,“ prezradil zdroj pre plusku.sk. Herec sa však mal ospravedlniť vopred. Nakoniec spomínané ocenenie dostal priamo z rúk primátora ma mestskom úrade, povedala hovorkyňa radnice Iveta Kováčiková.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]