Exmoderátorka Farmy a markizáčka Kvetka Horváthová je známou tvárou televízie už celé roky. Málokto z fanúšikov však tušil o blondínkinej vážnej neresti. Pred pár mesiacmi sa ale rozhodla pre radikálnu zmenu života.

Markizácka hviezda Kvetka Horváthová, ktorá nedávno zverejnila svoju svadobnú fotografiu s manželom Júliusom, sa televíznym divákom prihovára už celé roky. Napriek tomu len málokto tušil, že blondínka holduje už od svojich osemnástich rokov fajčiarskej neresti. Exmoderátorka Farmy sa ale rozhodla svoj život radikálne zmeniť.

42-ročná sympaťáčka pre Nový Čas priznala, že už pol roka odoláva cigaretám a dúfa, že sa jej podarí vydržať naveky: „Mala som väčšie aj menšie prestávky, najväčšia bola počas môjho tehotenstva a keď som bola s dcérkou na materskej. Teraz je to presne pol roka, čo som s tým sekla a verím, že tentoraz mi to už vydrží navždy,“ dúfa moderátorka, ktorá s fajčením skončila zo dňa na deň.

Dodala tiež, že na to, aby tentokrát svoj sľub dodržala, má veľmi silný dôvod. Tým nie je nik iný ako jej 11-ročná dcéra Paulínka. „Ak sa chcem dožiť nejakého veku a chcem vidieť vyrastať moju dcéru, a pomáhať jej raz s jej detičkami, tak je najvyšší čas s tým seknúť,“ uviedla Kvetka, ktorá tak začína viac myslieť na svoje zdravie a dlhovekosť. Držíme palce.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/kvetkah, Televízia Markíza