Na svadbe našej tenistky vystúpila aj obľúbená speváčka Dara Rolins. Tá bola darčekom od hostí pre mladomanželov. To, čo si na seba obliekla však vôbec neodhadla.

Na svadbách v našich končinách je už takým spoločenským zvykom, že bielu by mala mať spomedzi žien na sebe iba nevesta. Iné ženy by si nemali zvoliť biele šaty. Môžu si vybrať farbu podobnú, nie však snehobielu. Nemali by totiž uberať pozornosť neveste. Takto to určite pozná mnoho z vás.

[sociallocker]Dara Rolins, ktorá Dominike na svadbe spievala sa však na toto pravidlo úplne vykašľala. Obliekla si na seba biele šaty, dokonca aj s čipkou. K tomu zvolila model, na ktorom má odhalený chrbát. Je síce pravda, že aj družičky nevesty mali biele šaty, ale s tým bola Domča určite uzrozumená, keďže o tom minimálne vedela a možno ich dokonca aj sama vyberala.

Dara rozprúdila na svadbe zábavu

Možno sa dá niekomu tento zvyk zbytočný, ale predstave si, že by si všetky dámy na svadbe obliekli biele šaty. A napokon, je toľko iných možných farieb, ktoré si hostia môžu zvoliť, tak prečo si vybrať práve tú jednu, ktorá by mala patriť výhradne neveste? Dara to však na svadbe rozbalila, pozrite ako sa hostia pri jej vystúpení bavili TU.

Zdroj/Foto: Instagram, Facebook[/sociallocker]