TOTO zahlásil Pellegrini v Na telo: Autor otázky mu posiela drsný…!

Dátum:

Peter Pellegrini prijal spolu s Máriou Kolíkovou pozvanie do nedeľnej politickej relácie Na telo televízie Markíza. Počas diskusie prekvapil expremiér všetkých svojím vyjadrením, ako aj odpoveďami na otázky od divákov, ktoré neostali bez povšimnutia.

Pri záverečných otázkach od divákov sa totiž jeden z nich opýtal expremiéra, či necíti zodpovednosť za to, čo sa dialo za predošlej vlády Smeru. Pellegrini však odvetil, že ho to síce mrzí, ale nie je za to priamo zodpovedný. Ako argument použil fakt, že sa venoval IT oblasti a nenesie zodpovednosť za jednotlivé ministerstvá. Rovnako poukázal na to, že ani ministerka Kolíková neodstúpi z postu, keď zlyhal niekto iný, hoci ju k vzdaniu sa funkcie pravidelne vyzýva.

Po politikovej odpovede sa v komentároch ozval aj samotný autor otázky Peter, ktorý poslal expremiérovi tvrdý odkaz: „Vaša odpoveď na moju otázku bola dosť zmätočná, doteraz neviem, či cítite zodpovednosť za také závažné konania a skutky ktoré, ako to vplynulo, sa diali aj počas vašej vlády. Informácie o trestnej činnosti na PPA ste mali, farmári vás na to upozorňovali, a aj napriek tomu ste nezasiahli, ešte ste sa im spolu s ministerkou Matečnou vysmievali. O situácií v justícii ste informácie mať museli, rovnako aj z pozadia strany SMER… Pán Pellegrini, pre mňa ste populista, ktorý by mal vyjsť pred národ a jasne povedať, zlyhal som, odchádzam z politiky, pretože to, čo sa dialo za vás, sa nedeje ani v Kazachstane,“ dodáva.

Rovnako sa do opozičného odídenca Smeru obuli aj kvôli jeho odpovedi na otázku o pamäti voličov. Pellegrini totiž potvrdil, že ich pamäť je naozaj podľa štúdií krátkodobá a v návale informácií si nemusia všetko z minulosti zapamätať. „Pelle, takže si potvrdil, že máš ľudí v paži. Povedal si, že voliči majú krátkodobú pamäť… Bomba *1. Preto ti nerobí problém meniť názor aj každú hodinu,“ odkázal mu istý Martin. Kritiku si od mnohých vyslúžil aj vyjadrením, že v prípade celoplošného testovania na koronavírus chce Hlas zbierať počas víkendov podpisy na referendum za predčasné voľby. Mária Kolíková, ktorá sa objavila v zábavnej relácií RTVS Pumpa, takéto konanie označila za zneužívanie situácie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Peter Pellegrini, Televízia Markíza, TA3 │ Foto: Televízia Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...