Spevák Mário Kuly Kollár sa dal zjavne na radikálne vylepšenie svojho zovňajšku. Nedávno sa pochválil novými zubami a už prekvapil ďalšou skvelou novinou. Kuly totiž poriadne schudol a fanúšikom doslova mizne pred očami.

Mário Kuly Kollár patril v našom šoubize až donedávna ku korpulentnejším spevákom. Okrem veľkého hlasu tak oplýval aj výraznou telesnou schránkou, z ktorej si neraz robil žarty nielen samotný hudobník, ale aj jeho okolie či kolegovia v Chart Show. Spevák sa ale rozhodol pre drastickú zmenu imidžu.

Okrem toho, že si len nedávno nechal vylepšiť chrup a fanúšikom sa pochválil novými zubami, šokoval aj počas markizáckeho Dňa otvorených dverí, kde vystúpil na pódiu. Z oblého speváka totiž neostalo takmer nič a Mário predviedol zoštíhlenú figúru. Fanúšikovia mohli zabudnúť na pivný pupok a okrem toho bili do očí aj výrazne chudšie nohy či štíhlejšia tvár. No nie je to fantastická premena?

Speváka po premene môžete vidieť >>> TU <<<

Kuly predtým

Kuly teraz

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/kuly.kollar.mario, desmod.sk, tvmarkizaofficial, YouTube/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina, Facebook/Televízia Markíza