Bývalá účastníčka Farmy využila sociálnu sieť na závadzanie svojich fanúšikov, médií i celej verejnosti. Nešlo pritom o žiadnu nevinnú lož, ale o naozaj vážnu vec. Exfarmárka sa na tom teraz zabáva. Naozaj si myslí, že je normálne, ak si dospelá žena robí srandu z niečoho takého?

Bývalá účastníčka Farmy Gabriela Bullová (34) si najnovšie zo svojich fanúšikov, médií i verejnosti vystrelila. Nešlo však o žiadny milý a nevinný fórik, ale o vážnu vec, z ktorej by si väčšina normálnych dospelých žien určite nerobila žarty. Bullová totiž verejnosť schválne zavádzala o svojom tehotenstve.

Bullová si robila srandu zo svojho údajného tehotenstva

Pred pár dňami na sociálnej sieti zverejnila fotku s nafúknutým bruškom a dodala, že sa chce všetkým pochváliť, ako pekne rastú. To však nie je všetko. Neváhala klamať a zavádzať ani pomocou falošného tehotenského testu a ultrazvuku. “To sú moje dve čiarky života,” okomentovala fotku s tehotenským testom. “Môj štupel krásny,” pripísala pri záber s falošným ultrazvukom. Fanúšikovia jej začali vo veľkom gratulovať a tešiť sa spolu s ňou. Bullová si teraz myslí, že z toho vyšla ako víťaz a všetkých nachytala. Fotografie sa na jej profile už nenachádzajú a radšej ich vymazala.

Neváhala nafúknuť bruško, aby bola lož uveriteľnejšia

Exfarmárka sa so slovníkom ako “z piatej cenovej” prezentuje naozaj v zaujímavom štýle. “Takže som späť. A konečne sa môžem s chuťou zasmiať a povedať: Vediem 2:0, k*rvy novinárske” napísala na sociálnu sieť. Nuž, bohvie, čo by na jej správanie povedali ženy, ktoré nemôžu mať zo zdravotných dôvodov deti. Naozaj Bullová potrebuje na seba pútať pozornosť klamstvami o takejto citlivej téme? Čo príde nabudúce? Zverejní snáď záber z nemocnice s vážnou diagnózou niekoho iného?

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook