Bulvárne médiá už niekoľko dní rozoberajú novú možnú lásku lámača ženských sŕdc Brada Pitta. Neuveríte, ale podľa nich môže opäť prísť k spojeniu dvojice mien “Brad & Jen”.

Samozrejme nejedná sa o jeho prvú ženu Jennifer Aniston, ale o inú nositeľku tohto mena. 53-ročná hollywoodska hviezda sa mala podľa Star Magazine zahľadieť do mladej, nemenej známej kolegyne Jennifer Lawrence. Utajená osoba prezradila, že Pitt mal získať číslo na hlavnú predstaviteľku Hier o život od spoločného známeho. Prvotne sa vraj hanbil nadviazať kontakt, ale po presviedčaní tak urobil. Zdroj ešte dodal: “Bradovi sa páčila už niekoľko rokov. Zabávajú sa do neskorého večera a je medzi nimi veľká intenzita.”

Brad Pitt žije už vyše roka oddelene od manželky Angeliny Jolie a obaja sú v rozvodovom konaní. Jennifer Lawrence je tiež aktuálne slobodná, keď jej stroskotal vzťah s priateľom a režisérom Darrenom Aronofskym, ktorý bol tiež od nej starší o 21 rokov. Gossip cop je ale v tvrdeniach opatrný, lebo sú to vraj všetko iba dohady. Denníky Daily Mail a The Sun zas randenie dvojice vyvracajú.

Zdroj: Foxnews.com | Foto: Twitter