Tragédia v Česku hlboko zarmútila množstvo fanúšikov. Na verejnosť sa totiž dostala informácia o náhlom úmrtí známeho hudobníka. Detaily jeho smrti sú šokujúce, keďže sa mu osudnou stala chutná večera. Mužovi už nedokázali pomôcť ani privolaní záchranári.

Uplynulú nedeľu (24.11.) boli do jedného z brnenských bytov privolaní záchranári, ktorí mali pomôcť českému raperovi Alanovi Kuncovi, známemu pod pseudonymom “Pan Chalan“. Jeho mama ho našla bez známok života, pričom obhliadajúci lekár mohol konštatovať už len smrť. Pitva preukázala, že sa umelec zadusil kúskom jedla, keďže na večeru jedol chlebíčky.  

Smutnú správu na sociálnej sieti oznámil český klub Fléda, v ktorom Alan pravidelne vystupoval. ,,S ľútosťou oznamujeme, že nás navždy opustil náš kamarát a kolega Alan K., Pan Chalan. Sme zdrvení! Vyjadrujeme rodine a blízkym priateľom úprimnú sústrasť. Fléda s tvojim odchodom stratila kus svojej duše. Kdekoľvek si, dúfame, že ti je dobre. Zbohom, kamarát. Ďakujeme za všetko,“ napísali zástupcovia klubu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tn.nova.cz  |  Foto: Facebook/Club Fléda, Instagram/apokastanda